Realizacje

GALERIA MŁOCIŃSKA


W ramach współpracy z Generalnym Wykonawcą projektu, realizowaliśmy projekt doradczy w zakresie konstrukcji dedykowanych opraw liniowych LED w sufitach głównych arterii komunikacyjnej galerii według projektu architektonicznego.

ZAKRES

  • Konsultacje z producentami systemów sufitowych w celu ustalenia optymalnej konstrukcji sufitu oraz opraw liniowych (koryt w których znajdować się będzie źródło światła).
  • Dobór komponentów o różnych parametrach świetlnych, pozwalających na uzyskanie różnej fotometrii tj. obudowa, zasilacz, dioda, przysłona.
  • Dostosowanie fotometrii opraw w zależności od wysokości instalowanej infrastruktury oświetleniowej oraz rodzaju oświetlanej powierzchni.
  • Opracowanie fotometrii nowo projektowanych opraw liniowych (głównych linii świetlnych o kształtach organicznych i linii świetlnych w lamelach sufitu podwieszanego) i uzyskania pliku fotometrycznego (IES), umożliwiającego opracowanie projektów symulacji natężenia i równomierności oświetlenia w hallu i korytarzach Galerii Młocińskiej.
  • Wykonanie projektów symulacji natężenia i równomierności oświetlenia na powierzchniach oświetlanych dedykowanymi oprawami liniowymi, wykazujących spełnienie norm natężenia oraz równomierności światła.
  • Opracowanie projektów oświetlenia uzupełniającego oświetlenie emitowane przez oprawy liniowe.

Zainteresował Cię projekt, chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat lub chcesz porozmawiać z nami o Twoim projekcie?
Skontaktuj się z nami.

Wróć do góry