Pollight jest jedną z najprężniej rozwijających się firm projektujących, dostarczających oraz instalujących inteligentne systemy oświetlenia drogowego oraz wewnętrznego w technologii LED w Polsce. Potwierdzeniem kompetencji, a przede wszystkim nobilitacją do dalszego rozwoju są udane wdrożenia na terenie Polski – o nich więcej w zakładce Realizacje.

ZESPÓŁ

 

Prezes Zarządu
Krzysztof Warzeszkiewicz

Wiceprezes Zarządu
Ernest Kargol

Dyrektor ds. Rozwoju Produktu
Piotr Dymek

Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Agnieszka Kargol

Kierownik ds. Finansów
Ewelina Iskra

Kierownik Rozwoju Produktu
Adam Warzeszkiewicz

Backoffice
Joanna Sobolewska

Chcesz z nami
pracować?
Wyślij nam swoje CV

HISTORIA

Od wielu lat obserwowaliśmy rozwój technologii systemów LED, a kiedy jej zastosowanie zaczęło być racjonalne pod względem ekonomicznym oraz jakościowym, w 2013 rozpoczęliśmy działalność w profesjonalnej strukturze nowoczesnej organizacji, bazując na zdobytym wcześniej korporacyjnym doświadczeniu. Początkowo nasza działalność skupiała się na projektowaniu oraz dostarczaniu systemów oświetlenia wewnętrznego. Unikatowa wiedza projektowa oraz produktowa pracowników firmy umożliwiła naszym Klientom uzyskanie wysokich oszczędności. Wiele inwestycji przeprowadzonych przy naszym udziale nie tylko się zwróciło, ale nadal generuje wysokie oszczędności.

Bazując na doświadczeniu swoim oraz pozyskanego inwestora zagranicznego, w 2017 roku Pollight otworzył się na rynek oświetlenia drogowego, a więc na potrzeby rynku publicznego (miasta oraz gminy). Przy zastosowaniu najwyższej jakości opraw oświetleniowych skonstruowanych przy udziale naszych ekspertów, Pollight, w drodze zamówień publicznych, został wybrany do realizacji szeregu projektów.

Dziś Pollight ma na koncie modernizację ponad 10.000 opraw oświetlenia drogowego. Równocześnie będąc w trakcie realizacji kolejnych projektów nieustannie powiększa portfolio realizacji. Nasza wiedza praktyczna w zakresie zastosowania nowoczesnych systemów oświetlenia LED jest unikatowa na rynku, a co za tym idzie posiada wysoką wartość dla Klientów. Dlatego naszym celem jest rozwój zakresu działalności o nowe technologie, które pozwolą nam być liderem w nadchodzącym trendzie Smart City.

Wróć do góry